eng | укр

Особистий кабiнет
Новим відвідувачам   
Журналістам   
Державним службовцям   
Донорам i партнерам   
Практика в центрі   
Безпека Економіка Енергетика Міжнародні відносини Політика Суспільство
Про центр
Коментарі експертів
Статті, інтерв’ю
Новини центру
Проекти
Співробітники
Журнал «Національна безпека і оборона»
Соціологічні опитування
Адреса і телефони
Новини сайтуНовим відвідувачам

Вітаємо вас на сайті одного з провідних незалежних аналітичних центрів з питань державної політики України — Центру Разумкова. На цих сторінках представлено результати нашої роботи:

Знайти потрібну інформацію легко
Якщо вас цікавить інформація за одним з напрямів досліджень Центру Разумкова, за допомогою блакитного тематичного меню ви потрапите на сторінку, де зібрано статті, коментарі, журнали, соціологічні опитування та іншу інформацію з результатами роботи Центру Разумкова в обраному вами напрямі.

За допомогою каталогу ключових слів ви можете звузити коло пошуку, обравши ключові слова, які найбільше відповідають вашим потребам. Ключові слова допоможуть вам також шукати матеріали, схожі за темою до уже обраних вами. У всіх інших випадках вам допоможе повнотекстовий пошук, де ключові слова визначаєте ви самі.

Стежте за роботою Центру Разумкова
До ваших послуг електронна розсилка новин та RSS-канали, за допомогою яких можна отримувати інформацію про нові результати нашої роботи та повідомлення про майбутні заходи. Після реєстрації ви зможете обрати теми, які вас цікавлять, і отримувати розсилки електронною поштою, або підписатися на стрічки новин у форматі RSS без реєстрації.

Налаштуйте сайт Центру Разумкова під свої потреби
Зареєстровані користувачі сайту можуть зібрати на одній сторінці блоки інформації та потоки даних з різних розділів і надалі стежити за їхнім оновленням, відвідуючи лише цю сторінку — «особистий кабінет».

Зареєстровані користувачі також мають змогу позначити будь-які цікаві матеріали сайту для подальшої роботи з ними — посилання на ці матеріали зберігатимуться в «особистому кабінеті».


Центр Разумкова: вул. Лаврська, 16, 2 поверх, 01015, Київ, Україна. Телефон: (044) 201-11-98
Сайт розроблено в рамках програми малих проектів
посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)

Создание сайта
Создание сайта
cms, управление сайтом
конкурс векторной графики
Розроблено в Sparkle Design Studio
Дороблено в Центрi Разумкова