eng | укр

Особистий кабiнет
Новим відвідувачам   
Журналістам   
Державним службовцям   
Донорам i партнерам   
Практика в центрі   
Безпека Економіка Енергетика Міжнародні відносини Політика Суспільство
Про центр
Коментарі експертів
Статті, інтерв’ю
Новини центру
Проекти
Співробітники
Журнал «Національна безпека і оборона»
Соціологічні опитування
Адреса і телефони
Новини сайтуДля журналістів

Звертайтеся по коментарі до експертів

Експерти Центру Разумкова надають коментарі журналістам з таких питань:

Стежте за новинами Центру Разумкова

До ваших послуг електронна розсилка новин та RSS-канали, за допомогою яких можна отримувати інформацію про нові результати нашої роботи та повідомлення про майбутні заходи. Після реєстрації ви зможете обрати теми, які вас цікавлять, і отримувати розсилки електронною поштою, або підписатися на стрічки новин у форматі RSS без реєстрації.

Притримуйтеся офіційної скороченої назви — Центр Разумкова

Якщо повна офіційна назва «Український центр економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова» — надто довга для вашого тексту, ми пропонуємо використовувати скорочену назву — «Центр Разумкова». Але просимо уникати її можливих видозмін: «Центр ім. Разумкова», «Центр ім. О. Разумкова», «УЦЕПД ім. Разумкова» і т. ін. Зовсім неприпустимо помилятися в орфографії («Центр Розумкова») чи логіці («Інститут Разумкова», «Фонд Разумкова»).

Посилайтеся на нас в інтернеті

Використовуючи інформацію з інших джерел, Центр Разумкова завжди посилається на них. Ми просимо від представників ЗМІ такого самого ставлення до нас. Згадуючи Центр Разумкова, ставте, будь ласка, такі посилання:

Використовуйте наші україномовні переклади

Редактори і журналісти україномовних видань можуть знайти на нашому сайті україномовні переклади коментарів наших експертів, опублікованих у інших виданнях російською мовою.

Не припускайтеся прикрих неточностей

Розповідаючи про соціологічні дослідження, не забувайте, що опитування громадської думки проводить не весь Центр Разумкова, а лише його соціологічна служба. Правильно писати: «Соціологічна служба Центру Разумкова провела опитування…».

Наводячи повну назву посади експерта, ставте сферу його спеціалізації на другий план: наприклад, «експерт Центру Разумкова з питань аграрно-промислового комплексу», а не «експерт з питань аграрно-промислового комплексу Центру Разумкова».

До журналістів — особливе ставлення

Якщо ви не знайшли потрібної вам інформації, або маєте побажання щодо покращання цієї сторінки, які б допомогли вам у роботі, будь ласка, напишіть нам про це. Ви завжди можете розраховувати на нашу увагу і особливе ставлення.Новини центру

14 грудня 2016 року

Відбулася фахова дискусія "Консолідація українського суспільства: шляхи, виклики, перспективи"
12 грудня 2016 року

Відбувся Міжнародний круглий  стіл "Гібридна війна" Росії – виклик і загроза для Європи"
10 грудня 2016 року

9 грудня 2016р. у Центрі Разумкова керівництво та експерти Центру провели зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина паном Ернстом Райхелем.
архівЦентр Разумкова: вул. Лаврська, 16, 2 поверх, 01015, Київ, Україна. Телефон: (044) 201-11-98
Сайт розроблено в рамках програми малих проектів
посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)

Создание сайта
Создание сайта
cms, управление сайтом
конкурс векторной графики
Розроблено в Sparkle Design Studio
Дороблено в Центрi Разумкова