eng | укр

Особистий кабiнет
Новим відвідувачам   
Журналістам   
Державним службовцям   
Донорам i партнерам   
Практика в центрі   
Безпека Економіка Енергетика Міжнародні відносини Політика Суспільство
Про центр
Коментарі експертів
Статті, інтерв’ю
Новини центру
Проекти
Співробітники
Журнал «Національна безпека і оборона»
Соціологічні опитування
Адреса і телефони
Новини сайтуДонорам і партнерам

Центр Разумкова — найкращий партнер для досліджень в Україні

Центр Разумкова має низку переваг, які дали змогу отримати визнання, авторитет і репутацію незаангажованої та професійної дослідницької організації як в Україні, так і в багатьох країнах світу. Це дозволяє Центру Разумкова впливати на державну владу та громадську думку в Україні. Такими перевагами є:

Універсальність і комплексність досліджень. Центр Разумкова є в Україні одним із небагатьох багатопрофільних аналітичних центрів, який виконує комплексні дослідження, що охоплюють усі головні напрями державної політики. Наші експерти використовують найновіші дані з українських і зарубіжних джерел. Усі аналітичні матеріали містять практичні пропозиції та рекомендації для органів державної влади чи місцевого самоврядування.

Високий фаховий рівень експертів. Більшість експертів Центру Разумкова мають наукові ступені та звання. Експерти постійно підвищують свою кваліфікацію, у тому числі в зарубіжних університетах і навчальних центрах, володіють іноземними мовами, методологією та навичками аналізу державної політики.

Досвід роботи експертів у державних установах високого рівня. Експерти Центру Разумкова мають досвід роботи в Раді національної безпеки і оборони України, Адміністрації Президента України, посольствах України в зарубіжних державах. Цей досвід дає змогу на належному рівні готувати аналітичні матеріали, а також проекти нормативно-правових актів та інших документів з державної політики, готових до використання в роботі органів державної влади.

Досвід педагогічної роботи експертів у вищих навчальних закладах. Більшість експертів Центру Разумкова мають досвід педагогічної роботи в університетах, інститутах підвищення кваліфікації та інших вищих навчальних закладах України, володіють методикою викладання політологічних, економічних, соціальних дисциплін. Це дає змогу здійснювати освітню діяльність, забезпечувати стажування студентів українських та зарубіжних університетів і навчання працівників регіональних неурядових організацій на базі Центру Разумкова.

Власна соціологічна служба. Центр Разумкова має власну соціологічну службу та мережу інтерв’юерів у всіх регіонах України. З 2002 р. соціологічна служба є членом Всесвітньої асоціації досліджень громадської думки (WAPOR) і дотримується її Кодексу професійної етики та діяльності. У ньому, з-поміж іншого, йдеться про неприпустимість спотворення інформації, максимальну точність і коректність досліджень. Високу точність і незаангажованість соціологічних досліджень Центру Разумкова підтвердили, зокрема, результати опитування на виході з дільниць, проведені під час президентських виборів 2004 р.

Власний журнал і редакційна служба. Центр має власний друкований орган — журнал «Національна безпека і оборона», який видається з 2000 р. 12 разів на рік, українською та англійською мовами, загальним накладом 3 800 примірників. Як правило, випуски журналу є тематичними, у них вміщуються результати досліджень у межах окремих проектів. Україномовні випуски журналу надсилаються до Верховної Ради України (особисто кожному народному депутату і до бібліотеки Парламенту), до Секретаріату Президента України, Уряду, міністерств і відомств, а також до наукових, університетських і публічних бібліотек усіх регіонів України. Англомовні — до посольств і представництв зарубіжних держав в Україні, до наукових і університетських бібліотек різних країн світу, а також до зарубіжних неурядових аналітичних центрів.

Мобільність експертного складу. Штат експертів Центру Разумкова є порівняно невеликим — близько 35 осіб. Проте Центр Разумкова має досвід залучення до виконання проектів окремих експертів — працівників державних і недержавних установ, та можливість виконувати проекти у складі консорціумів аналітичних структур. Завдяки цьому Центр Разумкова може виконувати комплексні дослідження на належному рівні та у стислі терміни.
Центр Разумкова: вул. Лаврська, 16, 2 поверх, 01015, Київ, Україна. Телефон: (044) 201-11-98
Сайт розроблено в рамках програми малих проектів
посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)

Создание сайта
Создание сайта
cms, управление сайтом
конкурс векторной графики
Розроблено в Sparkle Design Studio
Дороблено в Центрi Разумкова